Regionala avdelningar

Västra avdelningen

Thomas Lindskog
Ordförande
thomas.lindskog@talentic.se

Magnus Hellsten
Vice ordförande
magnushel1@tele2.se

Lars Olsson
Skattmästare
lars.olsson100@gmail.com

Robert Olsson
Ledamot
robert.olsson@vgregion.se

Olle Odsell
Sekreterare och representant KAK Motorsport
olle.odsell@tele2.se

Börje Thor
Ledamot
borje.thor@telia.com

Anders Grendal
Ledamot
anders.grendal@telia.com

Kalle Bäck
Ledamot
mailto:kalle.back@kak.se

Joakim Thedin
Ledamot
mail@joakimthedin.se

Axel Hellsten
Ledamot
ahellst@gmail.com

Wilhelm Douglas
Ledamot utsedd av KAK:s styrelse
wilhelm.douglas@kak.se

Valberedning & Verksamhetsrevisor
Lennart Elfving

Södra avdelningen

Jacob Laurin
Ordförande
jacob@laurin.nu
Tel 0704 10 85 24

Magnus Öhrström
1:e vice ordförande
magnus.ohrstrom@ringknutstorp.com

Jacob Faxe
2:e vice ordförande
jacob.faxe@telia.com

Jonas Bruzelius
Ledamot och Skattmästare
jonas.bruzelius@ecolean.se

Johan Sjövall
Ledamot och representant KAK Motorsport.
johan.sjovall@tele2.se

Cecilia Clementz
Ledamot
cecilia@designresor.se

Bertil Liljeqvist
Klubbmästare
bertil.liljeqvist@kak.se

Tyra von Essen
Klubbmästarinna
ytte@telia.com

Sven Eriksson
Ledamot
sven.b.eriksson@telia.com

Wilhelm Douglas
Ledamot utsedd av KAK:s styrelse
wilhelm.douglas@kak.se

Valberedning
Sten Wreter
Tommy Larsson

Revisorer
Sten Wreter
Tommy Larsson

Östra avdelningen

Johan Söderlind
Ordförande och representant KAK Motorsport
johan.soderlind@radmania.se

Martin Månsson
Ledamot
martin.mansson@ipm.se

Josefine Rosengren
Ledamot och suppleant KAK Motorsport
josefine@justsimplify.se

Lisbeth Gustâv
Sekreterare
lisbeth.gustav1@gmail.com

Elisabeth Leijonhufvud
Klubbmästarinna
eleijonhufvud@gmail.com

Ulf B Dahlin
Ledamot
ulf@ebtbygg.se

Wilhelm Douglas
Ledamot utsedd av KAK:s styrelse
wilhelm.douglas@kak.se

Valberedning
Lars Yngve

Logga in